Długa historia marki imperial

Model opony imperial ecosport występuje na rynku w kilku odmianach (zobacz tutaj), a to dlatego, że marka ta cieszy się ogromnym uznaniem wśród kierowców.

Z czego wynika tak duże zainteresowaniem oponami imperial ecosort?

Wśród głównych zalet wymienia się długą historię tej marki, która na rynku obecna jest od 1973 roku, a to sprawia, że przez dekady miała czas pokazać się z jak najlepszej strony, jeżeli chodzi o produkcję ogumienia. I pomimo już kilkudziesięciu lat istnienia, to marka ta uznawana jest za jedną z najmłodszych stażem marek na globalnym rynku ogumienia.

Globalny sukces marki

Sieć imperial obejmuje obecnie prawie 50 rynków na całym świecie, co więcej ta belgijska firma utrzymuje aktualnie współpracę z 35 renomowanymi markami opon, a wśród nich wymienia się choćby Bridgestone, Continental, Michelin, Pirelli, Goodyear czy dobrze znany Dunlop. Ponadto, marka imperial jest wyłącznym reprezentantem firm Wanli, Rockstone oraz Roadstone (w Europie). Te wszystkie światowe osiągnięcia sprawiają, że jest zaliczana też do jednej z największych hurtowni ogumienia na Starym Kontynencie, a oprócz działalności typowo dystrybucyjnej, w portfolio firmy znajdują się także jej własne marki. Pomimo pewnych przekształceń, marka od lat utrzymuje się na rynku, dostarczając opony o nienagannej jakości, a do tego o niższych cenach niż robią to inni znani producenci opon na świecie. I właśnie przez takie działania, imperial zasłynął w świecie motoryzacyjnym, dziś goszcząc w garażach wielu fanów motoryzacji.

Komentarze są wyłączone.